KONST / Litografier / Färglitografi 7618072
nr 761 8072
Färglitografi
Signerad, 14/60, Segelbåt, motivets mått: 35x50
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 maj 2012
kl 18:30:50
150 kr
250 kr